Rekomendacje

 • Ola & Michał,
  11.12.2016, Warszawa

  Dziękujemy całej ekipie rekinów Filmowych za profesjonalizm, który dało się odczuć na każdym kroku. W dniu naszego ślubu byliście dla nas niewidoczni, a jednak udało Wam się złapać wszystko co chcieliśmy zapamiętać z tego dnia. Dziękujemy też wszystkim, którzy brali udział w tworzeniu naszego filmu, za odpisywanie na maile, wysłuchanie naszych fanaberii i czasem sprowadzanie nas na ziemię. Rzadko spotyka się tak zgraną ekipę. Polecamy wszystkim i raz jeszcze dziękujemy Ola i Michał.

 • Marta & Piotr,
  08.08.2017, Kielce

  Dziękujemy za zapierającą dech w piersiach pamiątkę ze ślubu . Oglądamy nasz film już setny raz i wciąż tak samo nas wzrusza. Dziękujemy tym bardziej że nie byliśmy do końca przekonani, czy odnajdziemy się w roli aktorów na sesji plenerowej, wyszło bajecznie!! Pozdrawiamy przesympatycznych panów kamerzystów 🙂

 • Alicja & Marcin,
  06.08.2017, Warszawa

  Kochani! Dziękujmy Wam za pracę i zaangażowanie, za wspaniałą atmosferę, jaką stworzyliście w dniu naszego ślubu, za pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście z całego serca dziękujemy Alicja i Marcin.

 • Jagoda & Marek,
  03.04.2015, Kielce

  Oglądamy z Markiem film z naszego wesela po raz piąty i po raz piąty płaczemy ze wzruszenia. Piękne to były chwile. Dziękujemy za pamiątkę i całokształt. Polecamy wszystkim!!

 • Kasia Bentowska,
  11.09.2016, Warszawa

  Jeszcze raz wielkie dzięki chłopaki za profesjonalnie wykonany film i bardzo miłą współpracę. Świetnie się bawiliśmy i mamy dzięki Wam fantastyczną pamiątkę! Pani Marcelinie dziękujemy za wszystkie rady, wskazówki dotyczące dnia ślubu, oraz za cierpliwość przy współpracy z nami 😀 :D.  Nie byliśmy łatwymi klientami, a mimo to udało się spełnić 200% naszych oczekiwań. Jeszcze raz dziękujemy.

 • Tomek & Kasia,
  2.07.2016, Kraków

  Wspaniała jakość nagrań, gorąco polecamy! Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym.

 • Iza & Kamil,
  12.06.2016, Kielce

  Polecamy gorąco współpracę! Było wspaniale, wszystko dopięte na ostatni guzik, super współpraca po ślubie podczas montażu.