O nas

Rekiny Filmowe to my - doświadczona ekipa operatorów, montażystów, która w branży filmowej działa od wielu lat. Dzięki temu doświadczeniu mamy wypracowane zasady, własny styl i zgromadzony doskonały sprzęt, dzięki którym możecie spokojnie powierzyć nam zadanie zarejestrowania Waszych pamiątkowych chwil.

 

Rekiny Filmowe wiedzą, jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego chcąc Ci go oszczędzić mamy gotowe oferty od współpracujących z nami ekip fotografów ślubnych. Pracując wspólnie na wielu zleceniach dajemy Ci gwarancję dobrego składu, który uwieczni Twoje wspomnienia tak, że z przyjemnością będziesz do nich wracał po latach.

 

Dlaczego Rekiny Filmowe? Bo z kamerą czujemy się jak te drapieżne ryby w wodzie - pływamy pośród morza zdarzeń wyłapując tylko najsmaczniejsze kawałki, które oddajemy Ci w formie najlepszego filmu. I tak jak rekiny, tak i my jesteśmy w ciągłym ruchu, obserwujemy trendy, rozwijamy się, poszerzamy warsztat i nasz sprzęt, dzięki czemu jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do pełnienia tej funkcji - rejestrowania Waszego dnia ślubu. Tak jak one jesteśmy wyposażeni w doskonałe zmysły - wzroku, by lepiej widzieć to, co dzieje się dookoła, słuchu, by słyszeć Wasze pragnienia, smaku - by oddać Wam film w dobrym guście, dotyku - by wyczuć odpowiedni moment i węchu - by zwęszyć, gdzie dzieje się akcja.

 

Komu zatem oddacie rejestrowanie ważnych momentów swojego życia - rekinom, czy płotce.