logo_small PL   |   ENGoff
Kontakt
zapytaj@rekinyfilmowe.pl
Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski wzięli ślub w stylu Wielkiego Gatsby’ego. Tematyczne dekoracje i stylowe stroje stworzyły niepowtarzalny klimat. Czy trudno jest przygotować tematyczne wesele? Pomysł + dobra organizacja to klucz do sukcesu! Pamiętajcie - goście uwielbiają atmosferę oryginalności i niespodzianek. U Mai i Tomasza wszyscy mogli choć raz zabawić się jak u Gatsby’ego. Ten wieczór zdecydowanie przeszedł do historii! Warto zastanowić się nad takim tematycznym weselem. My jesteśmy zachwyceni!
Przed Wami film z imprezy  urodzinowej Wiktorii Gąsiewskiej. Cały film był niespodzianką, którą zagwarantowali jej przyjaciele. W swojej dłuższej wersji został wyświetlony już podczas imprezy. Nie trzeba chyba mówić jak bardzo dużo pozytywnych emocji wywołał on u Wiktorii. Sami zobaczcie. :D
Filmowa bajka? Tak! Jak ją stworzyć?  Wielu z Was zastanawia się co zrobić, by przenieść swoich gości w świat, który pozwoli im przeżyć coś niesamowitego. Wielu wybiera tradycyjne, majestatyczne śluby w kościele. Są również tacy, którzy marzą o ślubie w plenerze. Są wśród nich Kasia i Przemek, którzy w Pałacu Mała Wieś  pod zjawiskowo udekorowaną gloriettą powiedzieli sakramentalne TAK.  Śluby plenerowe są magiczne, przenoszą nas do innego świata, by przez kilka godzin pozostać w filmowej bajce.  Uwielbiamy taką magię!
Nie sposób zapomnieć 29 urodzin Klaudii Halejcio. Nic dziwnego, Klaudia to czynny wulkan energii. :D Zaprosiła nas do współpracy i zrobiła kosmos! Jak na ostatnie 20-ste przystało. Czteropiętrowy tort, nietuzinkowe dekoracje oraz zjawiskowe kreacje potwierdziły, że były to gwiazdorskie urodziny! Zobaczcie jak tego dnia bawiła się Klaudia.
Piękni i młodzi - Ola i Grzegorz, cudowna Para, która wybrała na miejsce swojego ślubu urokliwe i ponadprzeciętne Miętowe Wzgórza. Wesele było huczne, a Panna Młoda zachwycała swą urodą wszystkich gości. Zapraszamy na klip pełen radości i wzruszeń.
Natalia Siwiec zorganizowała swojej córeczce Mii prawdziwie huczne 3 urodziny!  Dziewczynka jest wielką miłośniczką alpaków, które można było spotkać przechadzające się wokół pięknego pałacyku La Millou. Ten kinderbal był pełen atrakcji i wszystko miało iście gwiazdorski klimat. Dziękujemy za powierzone nam zaufanie! Sami zobaczcie jak to oszałamiająco wyglądało! :D
Śluby międzynarodowe jeszcze kilka lat temu należały do rzadkości. Dzisiaj coraz częściej mamy możliwość w nich uczestniczyć. Weselne połączenia kulturowe ma w sobie nietuzinkową magię. Takie przyjęcia są zawsze inne, ciekawe i zaskakujące. Panuje na nich niesamowity luz, który wprost uwielbiamy!
Marcela i Michał wyprawili swojemu synkowi Frysiowi 3 urodziny! Przyjęcie odbyło się w cudownym prorodzinnym miejscu Molo Kids Cafe. Na solenizanta czekało mnóstwo atrakcji, a dekoracje prezentowały ulubioną bajkę - Psi Patrol.  Marcela i Misiek dziękujemy Wam za zaufanie! 🥰
Każda dziewczynka marzy całe życie o ślubie jak z bajki - pięknych kwiatowych dekoracjach i nietuzinkowej sukni. Co powiecie na to, by te marzenia stały się rzeczywistością?  Karolina i Piotr mieli właśnie taki ślub! Bajkowy!  My tam byliśmy, uwieczniliśmy, więc na pewno zapisze się na kartach historii.
Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem Maciejem Pelą wyprawili dla swojej córeczki Emilii iście bajkowe pierwsze urodziny.  Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie nas obdarzyli swoim zaufaniem i mogliśmy zarejestrować dla nich te cenne chwile.
Agnieszka i Donald zdecydowali się wziąć kameralny ślub do 50 osób. Wyszło rewelacyjnie!  Kameralne śluby mają w sobie pewną magię… Włączcie PLAY i przekonajcie się sami.
Ania Skura wyprawiła swojej córeczce Melody drugie urodziny. Przyjęcie było nietuzinkowe! Od progu witała gości niespotykana biała żyrafa, dookoła otaczały wszystkich cudowne, pastelowe dekoracje, a przepyszne słodkości kusiły na każdym kroku. Nie zabrakło również specjalnego gościa, ulubionej postaci z bajki - świnki Peppy.
Na mapie Polski jest kilka miejsc, które mogą spełnić Wasze marzenia o ślubie nad brzegiem morza. Jednym z nich jest Pałac Ciekocinko. Uroczystość Kasi i Roberta była wyjątkowa. Pan Młody wjechał na orszaku konnym, a jednym z drużbów był ich piesek. Szum fal umilał słowa wypowiadanej przysięgi, która także była wyjątkowa, bowiem spersonalizowana. Cały schemat ceremonii był nietuzinkowy, miała ona inny wymiar i charakter niż te standardowe, wszystkim znane. Obejrzyjcie ten romantyczny film i przekonajcie się sami.
Wracamy pamięcią do świetnej imprezy Baby Shower zrealizowanej dla Sylwii i Janka. Było różowo, słodko, cukierkowo, a świetna atmosfera udzieliła się każdemu. Zapraszamy do obejrzenia całkiem innego klipu niż dotychczas.
Mieliśmy napisać długi, emocjonalny opis, ale trochę zabrakło nam słów... z resztą sami zobaczcie, co wymyśliła Oliwia Makuszewska dla swojego męża na jego 30-ste urodziny.🥇 Maciek  jeszcze raz wszystkiego najlepszego! .
logo

Dane Firmy

Rekiny Filmowe
Polska: Warszawa, Kielce,
Gdańsk, Poznań, Wrocław
NIP: 959 168 31 06

Skontaktuj się z nami

zapytaj@rekinyfilmowe.pl
© 2021 Rekiny Filmowe. All rights reserved.
scroll_up